W 2014 roku w Londynie powstała marka kosmetyczna Makeup Revolution. Mimo tego, że jest to firma stosunkowo młoda cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Jej kosmetyki to przede wszystkim doskonała jakość. Wszystkie zamknięte są w eleganckich, nowoczesnych opakowaniach, a korzystanie z nich to prawdziwa przyjemność.

Dlaczego jest tak lubiana?

Marka Makeup Revolution jest ceniona jest przede wszystkim za różnorodność oferty. Proponuje kosmetyki, wśród których każda kobieta – bez względu na typ cery, kolorów włosów i oczu – znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Do tego dochodzą naprawdę atrakcyjne ceny, które sprawiają, że kosmetyki tej marki są bardzo chętnie kupowane. Wśród kosmetyków tej firmy znajdują się nawet takie, na zakup których z powodzeniem pozwoli sobie uczennica gimnazjum, której jedynym dochodem jest kieszonkowe od rodziców. Jednocześnie jakość tych kosmetyków jest tak wysoka, że chętnie sięgają po nie nawet profesjonaliści.

Niezastąpione cienie do powiek

Jeśli chodzi o kosmetyki tej marki, to nie można pominąć cieni do powiek. To właśnie cienie do powiek są jednymi z najchętniej kupowanych kosmetyków sygnowanych tą marką. Oczywiście nie dzieje się to bez powodu. Wszystkie cienie zamknięte są w niezwykle estetycznych, a jednocześnie bardzo poręcznych paletkach. Wszystkie są również naprawdę bardzo dobrze napigmentowane, co sprawia, że na powiece wyglądają po prostu świetnie. Do tego bardzo długo się utrzymuję. Makijaż przez wiele godzin wygląda perfekcyjnie.

Jewel Collection Eyeshadow Palette

To jedna z palet cieni do powiek tej marki. Obejmuje aż czternaście cieni do powiek, które różnią się wykończeniem. Znaleźć można wśród nich cienie matowe, satynowe, a także z mieniącymi się drobinkami. Mają gładką konsystencję, co sprawia, że z ich aplikacją doskonale poradzi sobie każda kobieta. Nawet ta, która maluje się dość rzadko i nie ma wprawy. W paletce producent umieścił również sześć cieni o formule pudrowo – kremowej. Dają one wyjątkowe wykończenie.

Podobne wpisy: